Zakończenie sezonu i roku szkolnego

W środę zakończyliśmy sezon piłkarski na boisku przy ul. Sielskiej, a w dniu dzisiejszym rok szkolny w SP 67.

Zakończenie piłkarskie rozpoczął mecz pomiędzy zawodnikami a rodzicami. 40 minutowe spotkanie zakończyło się wynikiem 6:6. Po meczu wszyscy udaliśmy się na posiłek, a tuż po nim rozpoczęliśmy główną część spotkania jaką było podsumowanie sezonu i wręczeni wszystkim chłopcom piłkarskich prezentów. Najbardziej się wyróżniający w sezonie 2015/2016 zostali uhonorowani statuetkami. Bardzo serdecznie chciałbym podziękować wszystkim pomagającym w organizacji zakończenia.

Zakończenie roku szkolne tradycyjnie rozpoczęte było ceremonią, na której, po części artystycznej, świadectwa otrzymali chłopcy kończący rok z wyróżnieniem. Następnie przeszliśmy do sali lekcyjnej, gdzie wychowawczyni rozdała świadectwa pozostałym uczniom, a wszystkim nagrody rzeczowe za wyniki w nauce w postaci książki o sztuczkach i trikach Roberta Lewandowskiego.

Zdjęcia z obydwu wydarzeń zostały zawarte w dziale Galeria.

Wszystkim życzymy udanego wypoczynku oraz pełnych słońca i radości WAKACJI!!