SP Zawisza Bydgoszcz - BKS Bydgoszcz 3:1 (3:0)

Wczoraj o godzinie 10 na stadionie Gwiazdy rozegraliśmy kolejne spotkanie w ramach rozgrywek III Ligi okręgowej D1 Młodzika Grupa 2. Tym razem naszym przeciwnikiem był drugi zespół SP Zawisza Bydgoszcz zasilony sporą grupą chłopców na co dzień reprezentujących pierwszą drużynę Stowarzyszenia. W związku z powyższym śmiało mogę napisać, że tego dnia rozegraliśmy 2 spotkania. W pierwszej połowie mierzyliśmy się z zespołem pierwszoligowym i mimo bardzo zaciętej i ambitnej gry naszych chłopców przegraliśmy ją 3:0, a w drugiej połowie zagraliśmy ze swoim prawdziwym rywalem z grupy i wygraliśmy ją 1:0, marnując jeszcze kilka stuprocentowych sytuacji podbramkowych.

Reorganizacja systemu rozgrywek, z którą mamy do czynienia od początku sezonu 2017/2018 i jej główne założenia (podniesienie i wyrównanie poziomu rozgrywek, uatrakcyjnienie ich oraz ułatwienie selekcji zawodników) bardzo nam się podobają jednak nie mają nic wspólnego z otaczającą nas rzeczywistością.

Bramka:

Nicholas Wolosiak (as. Karol Świtalski)

Zagraliśmy w składzie:
Krystian Szatko, Karol Świtalski, Marcel Jendrzejczak, Michał Pasieka, Juliusz Rychter, Kacper Szmelc, Jakub Wisłocki, Oliwier Preihs, Nicholas Wolosiak, Wojciech Stasik, Mikołaj Bielski, Kacper Lutowski ,Filip Kuczur, Tymoteusz Balinowski, Mikołaj Prosek