Zakończenie roku szkolnego i sezonu 2017/2018

W piątek 22 czerwca chłopcy zakończyli rok szkolny 2017/2018. Przy okazji tej uroczystości oprócz wyróżnień za wyniki w nauce wręczyliśmy medale za reprezentowanie klubu w mijającym sezonie oraz kubki z motywem Mistrzostw Świata i indywidualną fotografią z boiska.

W przyszłym roku skład naszej klasy nieco się zmieni. Podziękowaliśmy chłopcom kończącym swoją przygodę w klubie wręczając pamiątkowe statuetki i koszulki oraz już dziś bardzo serdecznie witamy w klasie Oliwiera i Nicholasa.

Wczoraj miał odbyć się ostatni trening przed przerwą wakacyjną, jednak ze względu na niesprzyjające warunki atmosferyczne ograniczyliśmy się zrobienia kilku zdjęć.

Przygotowania do nowego sezonu rozpoczniemy w II tygodniu sierpnia tj. 6.08, a 12 wyjeżdżamy na obóz do Więcborka.

Udanego wypoczynku!!!