Spójnia Białe Błota - BKS Bydgoszcz 2:2 (1:1)

Wczoraj przy bardzo gorącej pogodzie remisujemy ze Spójnia 2:2. Przez większą część meczu to my prowadziliśmy grę, jednak nie mogliśmy potwierdzić przewagi zdobyciem bramki. Gospodarze raz po raz odpowiadali bardzo groźnymi kontrami. Pierwszą bramkę strzelił zespół Spójni, jednak szybko wyrównujemy.po kolejnym golu Oliwiera Preihsa zdobytego bezpośrednio z rzutu wolnego. W drugiej połowie chwila zagapienia i indywidualnych błędów kończy się utrata drugiej bramki. Ogromna determinacja drużyny do osiągnięcia korzystnego wyniku zostaje wynagrodzona w 70 minucie, w której to debiutanckiego gola po asyście Tymka Balinowskiego zdobywa Sebastian Westphal. Brawo drużyna za grę i walkę do ostatniej minuty.

Spójnia Białe Błota - BKS Bydgoszcz 2:2 (1:1)

Bramki:
12 min 1:0
15 min 1:1 Oliwier Preihs, bezpośrednio z rzutu wolnego
57 min 2:1
70 min 2:2 Sebastian Westphal as. Tymoteusz Balinowski

W środę kolejny mecz ligowy. Wracamy na Sielską by rywalizować z Golem Brodnica. Rozpoczęcie spotkania o godz. 15:00.