Rozpoczynamy rozgrywki w Kujawsko-Pomorskiej Halowej Lidze Młodzika

Jutro o godzinie 12 na hali ZS nr 9 w Bydgoszczy przy ul. Cichej 59, rozpoczynamy rozgrywki w Kujawsko-Pomorskiej Halowej Lidze Młodzika. W pierwszym turnieju, którego organizatorem jest Juventus Academy Bydgoszcz zmierzymy się jeszcze z II drużyną Juventusu i Polonią Bydgoszcz.

Ze względu, iż w turniejach nie wezmą udziału wszyscy chłopcy w równym rozmiarze czasu, a są to dodatkowo płatne rozgrywki, postanowiliśmy, iż każde powołanie zawodnika będzie wiązało się z poniesieniem opłaty za wpisowe w wysokości 10 zł. Bardzo proszę, aby chłopcy w dniu turnieju mieli przy sobie w/w kwotę.

Zbiórka o godzinie 11 przy hali SP 67. Jedziemy własnymi samochodami dlatego bardzo proszę o kontakt osoby, które wybierają się na turniej. Powrót jest planowany na godzinę 15:30.

Kadra:
1. Krystian Szatko
2. Karol Świtalski
3. Marcel Jendrzejczak
4. Mikołaj Prosek
5. Mateusz Semrau
6. Mikołaj Bielski
7. Oliwier Wożniak
8. Oliwier Preihs
9. Nicholas Wolosiak
10. Kacper Szmelc
11. Tymoteusz Balinowski
12. Michał Mikuła.

UWAGA!!! Zabieramy zielony sprzęt meczowy, czarne getry, ochraniacze, legitymacje oraz obowiązkowo obuwie na halę.