Remis w I kolejce.

W pierwszej kolejce II Ligi Wojewódzkiej C2 Trampkarzy, po bardzo dziwnym meczu remisujemy 1:1 z Pomorzaninem Toruń. Niestety pani sędzia, która prowadziła te zawody, nie zna podstawowych przepisów gry w piłkę nożną, a z minuty na minutę pogrążała się coraz bardziej w swojej niewiedzy. Na szczęście zgodnie z duchem gry i zasadami fair play, trenerzy i zawodnicy regulowali dalsze nieprawidłowe postępowania dowodzącej, oddając czasami piłkę przeciwnikowi.

W wyniku zaistniałych warunków, trudno ocenić samo spotkanie, jednak trzeba przyznać, że remis w tej sytuacji był najlepszym z możliwych wyników.

⚽️ BKS Bydgoszcz - Pomorzanin Toruń 1:1 (1:1)

Bramka dla BKS: Nicholas Wolosiak

Zagraliśmy w składzie:
Karol Świtalski, Marcel Jendrzejczak, Jakub Wisłocki, Kacper Szmelc (41' Juliusz Rychter), Tymoteusz Balinowski (41' Mikołaj Prosek), Michał Pasieka, Wojciech Stasik, Oliwier Woźniak, Oliwier Preihs, Nicholas Wolosiak (70' Kacper Lutowski), Mikołaj Bielski (65' Filip Kuczur)

Pozostałe wyniki z I kolejki:
JSS Toruń - Polonia Bydgoszcz 5:3
Włókniarz Toruń - Notecianka Pakość 8:0