Podsumowanie jesieni i najbliższe plany

Drodzy zawodnicy i rodzice, w najbliższą sobotę rozegramy ostatnie spotkanie ligowe w tej rundzie, a więc zakończymy pierwszy etap rozgrywek w sezonie 2017/2018. W związku z powyższym chcielibyśmy zaprosić wszystkich chłopców, na króciutkie podsumowanie i dłuższą dobrą zabawę na kręgielni Broadway Club przy ulicy Pułaskiego 45.

Zawodnicy powołani na mecz ze Służewem wrócą do Bydgoszczy około godziny 13. Następnie już wszyscy spotykamy się w kręgielni o godzinie 14:15. W kilku zdaniach podsumujemy zakończone rozgrywki i zaczniemy zabawę.
Bardzo prosimy o jak najwyższą frekwencję.

Najbliższe plany:

1. Od najbliższego wtorku (jutro) o godzinie 16:45 wracamy na zajęcia Fitness w klubie FIT Dance FUN, przy ul. Rzeźniackiego 1C. Ze względu na wcześniejsze zmiany harmonogram zajęć fitness w bieżącym roku uległ modyfikacji: 14.11, 28.11, 12.12.

2. Zgłosiliśmy drużynę do Kujawsko-Pomorskiej Ligi Halowej. W ramach rozgrywek rozegranych zostanie 5 turniejów w terminach: 2/3.12, 16/17.12, 13/14.01, 3/4.02, 3/4.03. Szczegóły dotyczące powołanej kadry i konkretnego terminu w ramach podanego wyżej weekendu będą publikowane, w tygodniu poprzedzającym rozgrywki. W tym roku, jak podaje strona organizatora, będziemy rywalizować z drużynami: Victoria Niemcz, Wzgórze Raciążek, UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski, Juventus Academy Bydgoszcz, UKS Orlik Zielonka, GLKS Osielsko, Chemik Bydgoszcz, Dąb/4SPRINT Potulice, Orły Mrocza, 2 drużyny Gryf Sicienko i 3 drużyny Polonii Bydgoszcz.

3. Jak co roku będzie organizowana Wigilia klubowa na którą z naszej drużyny będzie wyznaczonych maksymalnie 20 osób. W sekcji piłki nożnej jest aktualnie 11 drużyn w każdej od 18 do 26 osób co daje ponad 220 piłkarzy do tego trenerzy, kierownicy wychodzi ponad 240 osób. W klubie mamy oprócz piłki nożnej,sekcję LA, piłki ręcznej, hokeja na lodzie i łuczników. Dlatego bardzo proszę wszystkich o wyrozumiałość w związku z takim ograniczeniem osób. Trener wybierze 20 osób, które będzie reprezentowało nas na Wigilii, biorąc oczywiście pod uwagę:
- frekwencję na treningach
- dyspozycyjność na meczach
- regularne opłacanie składek
Wigilia klubowa odbędzie się 22 grudnia w restauracji przy stadionie CWZS Zawisza.

4. W nowym roku (styczeń/luty) zorganizujemy wzorem poprzednich lat III edycję jednodniowego turnieju ABRAMCZYK CUP. Konkretny termin powinien być znany najpóźniej do końca listopada.

5. W ferie zimowe 2018 będziemy spotykać się na zajęciach w ich 2 tygodniu, a w planie oprócz treningów piłkarskich mamy zajęcia na basenie i lodowisku.

Bardzo proszę o wzięcie pod uwagę powyższych terminów we własnych planach.