Najbliższe mecze i treningi

W najbliższym tygodniu czeka nas sporo emocji.

XIII kolejka Ligi Orlika

Już jutro o godzinie 10 rozpoczniemy rywalizację w rundzie rewanżowej Ligi Orlika. Naszym przeciwnikiem będzie Wisełka II Bydgoszcz - Fordon.

Zbiórka o godzinie 9:15 przed orlikiem przy ul. Kromera.
Zabieramy niebieski meczowy sprzęt (koszulka i spodenki), niebieskie getry, ochraniacze, buty na orlik i legitymacje.
UWAGA!!! Przypominam, iż aby zawodnik był dopuszczony do spotkania musi mieć założone ochraniacze.

Kadra na mecz z Wisełką:
1. Krystian Szatko
2. Karol Świtalski
3. Marcel Jendrzejczak
4. Tomasz Witucki
5. Gracjan Baumgardt
6. Kacper Lutowski
7. Tymoteusz Balinowski
8. Mateusz Mickielewicz
9. Oliwier Preihs
10. Michał Pasieka
11. Juliusz Rychter
12. Szymon Koziński
13. Wojciech Stasik
14. Mateusz Semrau
15. Kacper Czarnomski
16. Gracjan Zieliński

I kolejka DMM2016

W niedzielę rozpoczynamy zmagania w Deichmann Minimistrzostwach 2016. Nasze drużyny to Hiszpania i Chorwacja.

Hiszpania - Jamajka godz. 8:00 Boisko nr 1
Francja - Hiszpania godz. 8:50 Boisko nr 1
Włochy - Chorwacja godz. 10:05 Boisko nr 1
Boliwia - Chorwacja godz. 11:20 Boisko nr 1

Zbiórka na 20 minut przed pierwszym spotkaniem na stadionie CWZS Zawisza - boisko sztuczne (Hiszpania - 7:40, Chorwacja 9:45). Drużynę Hiszpanii poprowadzi trener Krzysztof Dysarz, a Chorwację Arek Pasieka. W przypadku problemów z dojazdem na miejsce bardzo prosimy o kontakt z opiekunem drużyny, którą syn reprezentuje.
Zabieramy niebieski meczowy sprzęt (koszulka i spodenki), białe getry, ochraniacze, buty na orlik i legitymacje.
UWAGA!!! Przypominam, iż aby zawodnik był dopuszczony do spotkania ligowego musi mieć założone ochraniacze.

Zabieramy sprzęt reprezentacji (koszulka, spodenki i getry), ochraniacze, buty na orlik i legitymacje.

XIV kolejka Ligi Orlika

We wtorek o godzinie 18 gramy na wyjeździe z Piaskami Bydgoszcz.
Zbiórka o godzinie 16:45 przed SP 67 przy ul. Kromera.
Spotkanie rozgrywamy na Orliku na Piaskach: Bydgoszcz, ul. Opławiec 157 - jedziemy własnymi samochodami.

Kadra na mecz z Piaskami:
1. Krystian Szatko
2. Karol Świtalski
3. Marcel Jendrzejczak
4. Mikołaj Prosek
5. Marcin Halczuk
6. Filip Kuczur
7. Gracjan Zieliński
8. Mateusz Mickielewicz
9. Oliwier Preihs
10. Szymon Tadrzak
11. Juliusz Rychter
12. Szymon Koziński
13. Michał Mikuła
14. Kacper Lutowski
15. Kacper Czarnomski

Trening w poniedziałek i środę są odwołane.