Informacje na najbliższy tydzień

W poniedziałek tj. 5 października za względu na udział trenera w zawodach trening jest odwołany. Zajęcia piłkarskie są ostatnie w planie dnia, dlatego chłopcy wcześniej mogą udać się do swoich domów.

W odpowiedzi na dużą liczbę zapytań dotyczących dresów przekazuję informację, iż długi okres oczekiwania na oklejenie numerami i logotypem klubu wynika z bardzo dużej liczby zleceń przyjętych przez firmę w miesiącu wrześniu. Bardzo prosimy o cierpliwość, jednocześnie informując iż powinny one do nas wrócić w najbliższym tygodniu.

We wtorek czeka nas kolejny mecz w ramach VII kolejki ligi orlika. Tym razem przeciwnikiem naszego zespołu będzie drużyna Gwiazdy Bydgoszcz. Mecz odbędzie się na obiektach Gwiazdy o godzinie 18:30, wyjazd spod szkoły o 17:15. Chłopcy wytypowani na ten mecz nie biorą udziału we wtorkowym treningu. Kadra na mecz zostanie podana w dniu jutrzejszym.