BKS Bydgoszcz - Polonia Bydgoszcz 2:1 (2:1)

Zwycięstwo na inaugurację. Przy bardzo upalnej pogodzie wygrywamy w emocjonującym meczu z Polonią Bydgoszcz 2:1. Pierwszą bramkę w nowym sezonie strzelił bezpośrednio z rzutu wolnego Nicholas Wolosiak. Faulowany był Mikołaj Bielski którego zatrzymał nieprzepisowo bramkarz gości w konsekwencji czego otrzymał czerwoną kartkę. Drugi gol padł chwilę później po akcji prawą stroną boiska i wrzutce Tymka Balinowskiego spokojnie do pustej bramki kieruje piłkę Mikołaj Bielski. Gdy wydawało się, że przy grze w przewadze i takim wyniku kolejne bramki dla naszego zespołu są tylko kwestią czasu - goście bardzo szybka odpowiadają. Druga połowa to spora nerwowość i walka z upalną pogodą i swoimi siłami. Ostatecznie dowozimy korzystny rezultat do ostatniego gwizdka, za co bardzo serdecznie gratuluje całej drużynie. Dziękujemy za wsparcie jak zwykle licznie zebranym rodzicom i sympatykom drużyny.

Już w najbliższą środę o godzinie 12:00 kolejny mecz ligowy na Sielskiej, tym razem z beniaminkiem Piastem Łasin. Serdecznie zapraszamy.