Białe Błota CUP 2016

W najbliższy wtorek 26.01 bierzemy udział w IV Noworocznym Młodzieżowym Turnieju Piłki Nożnej Halowej Białe Błota CUP 2016.

Zbiórka pod szkołą o godzinie 7:30
Godzina rozpoczęcia: 8:30
Zakończenie: w zależności od zajętego miejsca, najprawdopodobniej około 18:00
Miejsce: Hale w Szkole Podstawowej i Gimnazjum w Białych Błotach
Koszt udziału: 20 zł od zawodnika i trenera/opiekuna (w opłatę jest wliczony jeden posiłek)

Kadra na turniej:

Krystian Szatko
Karol Świtalski
Marcel Jendrzejczak
Kacper Lutowski
Juliusz Rychter
Kamil Zuterek
Michał Pasieka
Oliwier Preihs
Wojciech Stasik
Mikołaj Prosek
Szymon Tadrzak
Mateusz Semrau

UWAGA!!! Zabieramy legitymacje, ochraniacze, czarne getry, nowe niebieskie komplety, buty na halę oraz zakładamy dres klubowy.

We wtorkowym turnieju drużynę poprowadzi Arek Pasieka, w związku z powyższym bardzo prosimy o dostarczenie oświadczenia rodziców o przekazaniu dziecka pod opiekę Pana Arka podczas trwania turnieju. Oświadczenie: PDF DOC

Do Białych Błot pojedziemy własnymi samochodami, a że turniej rozgrywany jest w dzień powszedni i większość z nas będzie w pracy, bardzo proszę o telefon lub SMS (696431161) od rodziców wybierających się na turniej w celu zorganizowania transportu.

Osoby korzystające z uprzejmości innych rodziców w kwestii transportu dzieci proszę o dostarczenie zgody na przejazd syna. Zgoda na przewóz: PDF DOC